| iLovedYou96 a întrebat:

Va rog sa raspundeti urgent! Deci... am un fel de "PRIETENA" cu care m-am certat luni deoarece a inceput sa urle cel mai mare secret al meu defata cu un baiat iar acum acel baiat in fiecare zi spune secretul ala cu voce tare cand vine la mine sau cand mergem afara la joaca. Iar astazi cam acum 5-10 minute m-a sunat acea "PRIETENA" si si-o cerut scuze eu am zis ca-i accept scuze dar ma gandesc sa-i spun ceva cand ne intalnim fata-n fata, cum ar fi:
"mereu ti-am acceptat scuzele iar acum nu mai pot si nu mai vreau sa fim prietene" Doar ca as vrea din tot sufletul sa-mi spuneti voi cum sa-i zic ca sa inteleaga si sa inceteze sa ma mai sune sau chestii din astea! va rog frumos sa raspundeti cat mai urgent! apropo: Dau funda si vot! pa-pa!

1 răspuns:
| Pitycot_8635 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca ii mai acorzi o sansa dar aceasta sansa sa fie ultima, si sa ii mai spui ca dealta data sa se gandesca si de o mie de ori la cea ce spune. Iar tu ar mai trebui sa ii explici ca prietenia voastra este ca un cufar care ascunde in el multe secrete care trebuie protejate...:X:X:X:Xfunditahappy:*