| dynasmile21 a întrebat:

happy
Vara asta doresc sa fac Bungee Jumping. Am vazut ca in Romania sunt doua locuri unde se pot face aceste sarituri. Sunt interesata daca cineva a facut Bungee Jumping recent si daca mi-ar putea spune cat costa. Ultimul articol pe care l-am citit pe tema asta spunea ca o saritura costa 100 de euro.
Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| nike4ever a răspuns:

Nu stiustraight face dar stiu ca e fain am prieteni care fac

| Bulbuc_1736 a răspuns:

Buna dynasmile21!
Am facut bungee jumping vara trecuta.M-a costat (i-a costat pe parintii mei) in jur de 200-250 lei ( 2milioane lei vechi)

Succes la saritura si felicitari ca ai avut curajul.

Cu prietenie, Bulbuc

| CannbalCorpse a răspuns:

Se fac la Barajul Vidrarul in judetul Arges costa 100 euro!