| temani2008 a întrebat:

Verisoarele mele(gemene) vor si ele cate o porecla avand in vedere ca sunt mai mici ca mine cu 9 ani (adica au 12) ...cate o porecla pentru fiecare dar dragute frumoase, vesele etc. Pe una din ele o cheama Teodora-Maria si pe cealalta Mihaela-Andreea... Ce porecle gasiti ca eu n-am inspiratie laughing

7 răspunsuri:
| RloveR a răspuns:

Teo, Dora, Odo, Tora, Mary, Ria, Aria, Aira, Mara
Miha, Ela, Mela, Andre, Andry, Deea, Dutza, Dede, Dode
Nu mai stiu big grin
Sper sa iti fie de folos.
Funda?batting eyelashes

| Vero1996 a răspuns:

Teo si Miki

| Vladina_1214 a răspuns:

Pentru teodora -tedy si pentru andreea -andrusca andree deeutzasi la mihaela miky sau mikaela

| Lady_6501 a răspuns:

Para si piersicuta laughing)

| cristiana_4483 a răspuns:

Mary si micky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai joacate cu nume din astea gen trixi si fixi.hee heezic si eu.carla si dariawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amy aly, sory Sony, toy -honei