| dragutzyka29 a întrebat:

Vineri seara, pe protv a fost un film dupa romanii au talent cand un grup de adolescenti au dat din greseala peste un om si l-au aruncat in apa. Dupa un an cineva le-a trimis o scrisoare unde scria: Stiu ce-ai facut asta-vara.
Ce s-a mai intamplat si cine a trimis scrisoarea?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Si eu vreau sa vizionez filmul si chiar asa se numeste "Stiu ce`ai facut asta vara"...
Deci dupa asta Ea intra in panica, isi cauta cei 3 prieteni si ei incearca sa afle cine le stie secretul, dar lucrurile incep sa evolueze in mod tragic.
http://filmehd.biz/tag/stiu-ce-ai-facut-asta-vara/
Uita`te la tot :-*.Nu are niciun farmec cand iti povesteste cineva
Succes!

5 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Scrisoarea a fost trimisa de omul pe care l-au lovit cu masina, care evident ca nu a murit si dupa cateva zile, dupa ce mai trimite cateva scrisori, incepe sa vina dupa ei imbracat cu o pelerina lunga neagra de pescar si inarmat cu un carlig cu care ii va omori pe 2 dintre ei. Pentru inceput il omoara pe Max (cel care a trecut cu masina pe langa ei) si ii pune cadavrul in portbagajul fetei brunete (jennifer love hewit) si dupa aceea tipul le mai intra in casa si intr-o noapte o tunde pe blonda.Prima data il omoara pe prietenul blondei si apoi si pe ea. Bruneta va crede in final ca iubitul ei este d efapt criminalul dar in cele din urma isi da seama ca nu e el, si pe data de 4 Iulie, la un an de la cele intamplate, asta vine si dupa cei doi ramasi in viata dar ei scapa, tipul e aruncat in mare si toti vor crede ca a murit. Dar evident n-a murit si peste inca un an se intoarce in aceeasi ipostaza. Ca sa vezi continuarea, uite-te si la celelalte parti ale filmuluiwinking Funda?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Scrisoarea a trimis-o barbatul acela pe care au vrut sa il arunce in apa, pe care l-au lovit cu masina da ce s-a intamplat cu scrisoarea si mai departe chiar nu mai stiu thinking

| MissDelevingne a răspuns:

Cauta pe net, poate gasesti versiunea...
sa stii ca exista si partea a doua:n-am uitat ce ai facut ast vara...

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Daca n-ai vazut tot filmul nu cred ca o sa intelegi.E lunga povestea, dar poti vedea filmul in continuare pe net!