| StrongGirl a întrebat:

Buna:*... vreau ceva statusuri de genu' " Barbatii conduc lumea, dar femeile conduc barbatii ". Multumescc:*:*.

Răspuns Câştigător
| hubbelllllll a răspuns:

Mileniul 3,2012 lumea a 3 a e o lume a barbatului unde femeia are cheia
Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el.
Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura
Femeia e forta motrica a vietii. Barbatul e doar cheia de contact.