| ioradu a întrebat:

vreau sa dau o petrcere, spunet-mi niste jocuri, gen adevar sa provocare...

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi eu ştiu un joc Super se numeşte Du-te la persoana ta

Cum se joacă?

E simplu păi o persoană o să stea în faţă şi ceilalţi o să işi spună o persoană la ureche şi ultimul o să îi spună la primul trebuie să puneţi nume de persoane dintre voi şi cel din faţă o să spună du-te la persoana ta şi dă-i două palme persoana respectivă se duce la persoana care i s-a spus la ureche şi îi dă 2 palme şi tot aşa.

Sper că am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| ioradu explică:

Si cum se joaca, dau funda

| ioradu explică:

Ceva niste jocuri cu saruturi