| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac si eu un videoclip da chiar nu am nicio indee. Mai concret o poveste. Cine are idei sa-mi spuna?

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

Videoclip faci la o melodie si in fuctie d aceasta alegi o poveste

Daca ai doar o poveste se numeste film sau scurt-metraj (unde s pooate auzi si scenariu p care trebuie sa il scrii in prealabil). Cat despre idei : e netul plin... dar mai nou, nu are priza la public decat caricatura ( gen "perversu de pe targu ocna"- nu vreau sa jignesc) si filmele cu multe efecte speciale si cu un buget mare (gen Avatar)