| adelapopescu2011 a întrebat:

Buna!happy
Vreau sa imi spuneti daca aveti vreun cont(pe orice pe hi5, sunphoto, TPU...)care nu va mai trebuie. putzi sa-mi ziceti(prin privat daca vreti,)numele si parola contului dau fundita!happyplzzz!laughing

2 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
În majoritatea site-urilor, contul trebuie să fie individual, pentru o singură persoană şi îndeosebi pe site-uri de socializare ca hi5, de unde şi aşa se pot fura pozele autorilor. Ne poţi spune pentru ce doreşti aceste conturi? Sau îţi place foarte mult să-ţi însuşeşti identitatea altor persoane?
Numai bine!
Pumpkin Pie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai cont?
adelapopescu2011