| 13cris a întrebat:

Vreau sa ma tund pentru sfarsitul anului! capul meu are mai mult foarma unui ou :))parul se ingrasa cam la 4-5 zile! sunt o fire care nu sta prea mult locului, deci parul meu se ciufuleste destul de repede.Nu vreau breton, poate doar pe o parte. Am nevoie de sfaturi si poze pentru a ma decide! Uitati o poza cu mine, putin cam ciufulita inca sper ca va va ajuta :D multumesc mult! funda frizura care mi se potriveste cel mai bine! http://www.facebook.com/....../photo.php

1 răspuns:
| sodobar a răspuns:

Prin laterale si la spate scurt iar in partea de sus mai lung ca sa poti sa-ti faci tepi, creasta sau sa-l dai pe spate, asa e la moda, funda?