| Ooterog a întrebat:

Buna happy Vreau sa-mi fac un cont pe imvu si nu prea am ideei.
Am vazut ceva cu : Chanel, Raquelle, Aqua si as vrea si eu ceva de genu mai smecher love struck Va rog mult :*

5 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Salut! Ce mai face Ken? Oricum, lasa astea! Uite aici idei de numeuri: StephyMonster, justaname, Rubika (cubica). Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ralp a răspuns:

Madison, Natalie, Addison, Abigail, Brianna, Taylor, Lucy, Jasmine, Ariana, Madeline, Destiny, Melanie, Kaitlyn, Mariah, Sydney, Gianna, Lauren, Kayla, Julia, Claire, Savannah, Zoe, Amelia, Evelyn, Samantha, Ellie, Emma, Isabella, Molly, Trinity, Sarah, Alissa, Kaylee.
Sper ca te-am ajutat! happy