| Buburuzăăăă a întrebat:

vreau sa-mi spuneti ce ati facut vara asta? Dar si ce o sa mai faceti. Dau fuundii

8 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Pana acum am invatat pentru examen.dar voi merge 2 saptamani la mare si inca 2 la munte. dupa care munca.

| Dєєa a răspuns:

Ce am facut/Unde m-am dus
M'am dus in tabara 2 saptamani.
La mare 3 zile
La munte 3 zile
Prietenii m-au bagat cu capul in apa
Am stat la pc
Am mers pe camp
Am mers la matusa
In parcuri

Ce o sa mai fac/Unde o sa mai duc

O sa merg la padure cu prietenii la un gratar
O sa'mi termin caietul de vacanta (off)
O sa stau cu familia/rudele de vorba
funda?

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Eu nu am facut nimic interesant pana acuma vara asta dar de acum incolo imi propun s merg la cris si la o matusa din Bihor la care o sa stau vreo saptamana, in rest doar pe acasa cu lucrurile care trebuie facute pe aici happy

| michaelaaa a răspuns:

Eu o sa merg in Bulgaria peste cateva zile. Pana acum am foat si in Roma...a fost superb si abia astept sa mai merg. Funda?

| michaelaaa a răspuns:

Eu am mers in Roma si a fost superb, si am sa mai merg si in Bulgaria

| Thetysianul a răspuns:

Programul meu zilnic este cam aşa:Mă trezesc pe la 9:30-10,deschid calculatorul să văd dacă mai am mesaje sau să văd ce se mai întâmplă, mai descarc nişte muzică.Mai târziu citesc ceva lectură bună, mai fac nişte exerciţii gen abdomene şi flotări, iar, cel puţin 40 de minute, învăţ la chitară melodii noi.Mă ocup apoi de treburile de pe acasă (ordine, alte treburi) ca de la 6 să ies pe drum cu prietenii sau să merg la fotbal sau la tenis, ori mă plimb cu bicicleta pe distanţe mari (minim 35 km). Vara asta, în afară de ce am spus mai sus, am stat peste noapte cu 2 prieteni la cineva.A fost super, ne-am culcat la 7 dimineaţa,am văzut comedii, ne-am jucat la multiplaye, am făcut grătar, floricele, etc.Nu vreau să plec nicăieri, sincer să fiu.Mă interesează doar să-mi petrec timpul cu cei mai buni prieteni. big grin

| skat a răspuns:

Salut eu o sati enumar ce am facut toata vara:
amfost o saptamana la mamaia am incercat multe sporturi extreme sa ma dau cu bmx sa ma dau cu role am fost la padure la gratar la cris am incercat multe jocuri cu prieteni care nu am mai jucat sper sa te fi ajutat. plzz funda