| bubulikutza a întrebat:

Vreau sa stiu ce pot face pe calculator. Va rog vreau urgent raspunsuri. Daca se poate si mai multe. Nu mai am idei ce pot face pe pc. Multumesc anticipat! Dau fundita la raspunsurile cele mai bune! va pup si sanatate multa!

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Joaca coquiztador si jocuri d-alea

4 răspunsuri:
| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Asculti muzica, mai intri pe tpu.ro,daca iti place sa te joci joaca-te in jocurile preferate, nu stiu citi ani ai dar poate iti plac jocurile barbie, nu stiu dar iti propun. Fa-ti skype daca nu ai si acolo discuti cu prietenii toata ziua si nu te saturi big grin ok.Cauta pe internet teste despre ce iti doresti tu, cauta bancuri haioase, cauta-ti filmele preferate si vizioneaza-le, dar deacum cind te plictisesti foarte tare si chiar nu mai ai ce face, poti sa-ti faci photochopuri, sa cauti rochii de zi sau de seara(adica ca exemplu, dar poti sa cauti de care vrei)s sau coafuri si mai inventeaza ceva, adica mai gindeste-te. Dar iti pot spune ca calculatorul nu e totul, poti iesi la o plimbare cu prietenii, sau sa te ocupi cu un hobiu, poate va fi mult mai interesant decit la calculator dar daca nu alege propunerile mele de mai sus.Deci,sper ca te-am ajutat si iti spun sa incerci si iti doresc mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu te sfatuiesc sa iti faci cont pe Farmerama!
www.farmerama.ro
Mie mi se pare un joc interesant.
Bafta!

| AcadeaDeMenta a răspuns:

Poi fa`ti si uh un cont pe vre`on site. Modifici poze, te joci IMVU :d

| fabyoo7 a răspuns:

Buna! Calculatorul poate fi folositor in foarte multe situati, el nu se foloseste neaparata pentru jocuri, muzica sau filme, cu ajutorul internetului il poti folosi si pentru gasirea informatiilor. ex:"acest sait este unu de genu" sa-ti faci prieteni dar e bine ca prieteniile online sa fie doar online nu se stie nici odata ce e in spatele unui monitor, parerea mea ca un calculat merita sa aiba fiecare. O zi buna tongue