| Queen15 a întrebat:

vreau si eu niste programe de modificat poze. ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Foarte bun, dar foarte bun este Picnik.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu folosesc Gimp si Photoscape.

| Inutza0102 a răspuns:

Photoscape e foarte bun. Funda?

| badgirl6869 a răspuns:

Eu folosesc Photoeditor pentru a modifica toate imperfectiunile fetei si Photoscape pentru lumina si alte efectehappy

| PriVaTeLim3 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa folosesti o varianta de PhotoShop deoarece are foarte multeoptiuni si este destul de complex.Mai poti folosi si Gimp 2. 6 fiind ceva asemanator PhotoShop-ului si de asemenea si PhotoScape fiind foarte bun pentru editarea pozelor pentru retele de socializare, avatare etc. PS:Ultimele 2 sunt FreeWarewinking... Funda?