| IulianaD a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum va distrati voihappy. Eu nu stiu ce sa mai fac si ma plictisesccrying. Cel mai bun raspuns=FUNDA!

2 răspunsuri:
| Chio9 a răspuns:

Nu exista plictiseala doar lene. Nu-mi spune tu mie ca nu ai nimic de facut?! Daca ai fa chestile care le ai si nu t eplictisesti. Bun acum sa-ti da niste sfatrui : Du-te cu bicicleta pe undeva, du-te la alergat, iesi la o plimbare prin parc, iesi cu prieteni, uitate la un film, citeste o carte, fa un rebus, citeste pe net cev ainteresant, joaca un joc pe calc, fa-ti un plan ne viitor si incepe de pe acum, baga-ti bani pe net si joaca online la pariuri(poker, fotbal, tenis) sau ia-ti bani la tine ia un amic si mereti intr-un bar si beti si dati o septica, o tabla ceva.laughing BAFTA. Cat timp ai o activitate neterminata atunci nu poti sa zici ca te plictisesti poti sa zici ca ti-e lene.

| byank2000 a răspuns:

Pune-ti imaginati la incercare:scrie versuri, deseneaza... ceva de genu'.