| biank17 a întrebat:

Vreau si eu un joc mare si captivant ca "sims"dar sa'l pot descarca de pe net... ofer fundiahee hee

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E un joc simpatic www.freerealms.com e asemanator cu metin doar ca e mai dragut. Potzi incerca www.ivu.com sau www.ladypopular.com caci sunt asemanatoare cu sims :) distractzie placuta si sper sa-ti placa :*

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Eu am 4 www.imvu.com, www.bellasara.com,www.kaneva.com sau www.ourworld.com sunt dragute sper sa iti placa si banuiesc ca o sa iti placa