| baby_1882 a întrebat:

vreau subiecte, intrebari pentru prietenul meu.suntem de 2 luni impreuna am vb tot ce stiam cu el eu am 14 el 16. uneori stam la tell si ne intrebam unul pe altul cmz? mentionez nu suntem din acelasi oras deci ne intalnim mai rar dau fundita celui mai bun raspuns.multumesc:X

Răspuns Câştigător
| alessia_5541 a răspuns:

Eu cred ca daca voi va iubiti relatia voastra va merge:* relatile merg si la distanta stiu prin ce trecisad... povestea mea este mai grea ca a ta sper sa fiti fericti... SUCCES:X te pup

5 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Intrebarii pentru prietenul tau? Dar la ce sunteti? Adevar sau Provocare? Pai.intra pe FaceBook si cauta Adevar sau provocare si "plagiaza" de acolo niste intrebarii (vezi ca trebuie sa precizezi si sursa de unde ai luat intrebarea). Acuma serios! Vrei ca noi sa iti dam intrebarii? Ati vorbit tot ce stiati? Cat de mare e dictionarul vostru? Cate cuvinte aveti in dictionar?

Hai ca iti spun eu: MULTE!

Deci? Ce intrebarii sa iti dam noi? Poate o sa zici ca sunt: "nefoositoare", "urate", "nu pot intreba asa ceva", "Etc".

Si inca ceva: Daca acum nu mai aveti "cuvinte sa vorbiti", atuncea, cand o sa te casatoresti, ce o sa faci? O sa vii iar pe TPU.ro sa intrebi?

Stiu ca nu te multumeste raspunsul meu, dar, asta e. Am spus ceva adevarat. Nu e asa?;). BAfta si: intra pe http://dexonline.ro/ cand esti in pana de cuvinte!

| AmandytaErhan a răspuns:

Lol, la mine e tot asa,, ce mai zici, ce mai faci..." vb despre ceea ca cind va veti intalni sa va duceti la un film apoi decideti mai mult timp la care si asa se va incepe tema despre filme de care a privit si ai privit multe si multe cmune despre care puteti sicuta (momentele funncy) si actori deja despre actorii preferati... dupa aia poti sai trimiti o adresa cu piesa ta preferata iar el cu asta iti va trimite altele si iata inca o tema. dar la telefon eu de obicei vb despre ce vad in fata ochilor.

| Andrewz a răspuns:

Sunteti din acelasi oras si va intalniti mai rar? Daca erai tu dintr-un oras si el din altul va intalnea-ti mai des? Nu stiu ce sa zic la intrebarea ta nu va cunosc sa stiu ce puteti discuta cauta un subiect comun care sa va intereseze pe amandoi.

| simmy_8381 a răspuns:

Despre desene animate? big grin.

| elenabzz a răspuns:

Incercati sa vorbiti despre pasiunile voastre, ce va place voua sa faceti in timpul liber si sa gasiti puncte comune pe care sa va bazati relatia.o convorbire de genul nu trebuie sa fie ceva regizat, trebuie sa spui ce simti, sa intrebi tot ce iti trece prin cap pentru ca daca acea persoana te place atunci ea se va amuza si va continua discutia, oricat de plictisitor ar fi subiectul tongue