| FaraNume2 a întrebat:

Bunahappy Ziceti-mi si mie care este un orasul/satul cel mai frumos..de oriunde:din Romania sau din toata lumea,si spuneti cateva peisaje ce v-au atras atentia, ce v-au lasat fara cuvinte big grin... fundita pentru cel mai bun raspuns :*

2 răspunsuri:
| adut2a a răspuns:

Sibiul este foarte frumos mia mai placut foarte mult

| CryChristiAN a răspuns:

Woau! In primul rand, pe mine m-au impresionat foarte mult peisajele Celor 7 Minuni ale lumii antice, care pur si simplu denota o atmosfera stranie, dar placut in acelasi timp la vedere. Impresionant.

De-asemenea capitala Frantei, orasul Paris, cu Muzeul Luvru, dar si Arcul de Triumf.
Mergand spre Est, de-asemenea m-a impresionat portul Rotterdam din Olanda, care este de-asemenea si cel mai mare.

Mai sunt si multe altele.