| dragos9444 a întrebat:

Are cineva idee de vreun restaurant asemănător cu "Acuarela" în București? Sa fie în același ton. Sau asemănător ceainărie "Bohemia".
Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| TatianaIstrate a răspuns:

Daca nu vrei sa mananci ceva mai consistent ci doar sa bei ceva poti merge la Ceai la Vlaicu sau Ceai la Metoc. Sunt super nice amandoua!

| CristinaMatei97 a răspuns:

Ceainăria Infinitea?

| Zeenya a răspuns:

Buna. Acuarela este o terasa stil boho-chic cat si Bohemia. Iti pot da niște terase asemănătoare stilului boho; Ceainaria Infinitea, Caffé D’arthé, Ceainaria Joie de Vivre. Poti cauta adresa lor si daca dorești din curiozitate sa vezi cum sunt amenajate. Sper ca te-am ajutat ^^