| Specialist a întrebat:

Cum ajung la Kristal Glam Club de la Unirii?

Dau funda clar!

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Cred ca cel mai aproape ar fi statia de metrou stefan cel mare. adica de la unirea mergi pana la victoriei unde schimbi magistrala si mai mergi o statie. happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madvideo a răspuns:

Te duci la kristal cu metrou?laughing si acolo bei un redbul dupa care te duci la baie si il umplii cu apa. ia frate un taxi

| Specialist explică:

@Blitzkrieg Inteleg ca esti frustrat se vede clar Cioara Alba din tine; Manelaria si deontologia tipica unui Onanist analfabel de Romania.

| Specialist explică:

@kronstadt si madvideo : Hai mars de aci. da-ti 2 palme si du-te de'ti impleteste parul dintre buci de cocalar... boramas in gura ta si pa familia ta de embrioni infecti. ****i morti matii aia ciunga si paralizata la patrolling on the floor Zii matii sa nu mai bea, ca-mi miroase **** a parfum bulgaresc! Si sa te vad mort la ora 8 dimineata la stirile de animat planet sa vada lumea cat de pedofil esti big hug AMIN in mortii matii, amin