| Puiu_3680 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o descriere a unei printese? Dau funda pentru cea mai buna descriere.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| deeutzy a răspuns:

Pai iti dau un exemplu...clasic

la geamul unui castel statea mereu o printesa cu ochi albastii ca cea mai limpede lacrima si cu parul de aur.ea purta un zambet gingas si plin de naturalete. era imbracata cu o rochie rosie, simpla cu un umar gol. pielea ei era moale si fina. privirea ai era patrunzatoare, gata sa seduca si cel mai de neinduplecat print. dar ea era naturala si iubitoare, gandindu-se mereu la ceilalti si nu la ea...cam atatea idei miau venit... funda? big grin

| larysa12 a răspuns (pentru deeutzy):

Cam putin

| Giustospirito a răspuns (pentru deeutzy):

Bravo! Foarte frumos laughing

7 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Ms pentru fundita :* te pup dulce si sper ca o sa te pot ajuta si in alte problema si intrebari :*

| larysa12 a răspuns (pentru deeutzy):

*alte probleme.....corecteza-te

| Puiu_3680 explică:

Iti multumesc deeyutzi, tu vei primi funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, o adevarata printesa nu se gandeste nici o data la ea, dar la altii