| TudorStefan90 a întrebat:

Sunt din Iasi si vreau sa stiu daca sunt posturi libere pentru promoter. Baiat, 17 ani. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am nicio idee.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru TudorStefan90):

Nu stiu de ce imi vorbesti asa, nici macar nu ma cunosti.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru TudorStefan90):

Vaaai, vezi sa nu ma sperii, de unde stii ca sunt prost, si de unde stii ca sunt urat, si cumva mai vezi vreun raspuns pe aici in afara de cel dat de mine, eu nu vad, asa ca nici macar nu ar fi trebuit sa iti raspund, ca acum ai fi avut raspunsuri 0, si de unde stii ca sunt copil, sunt mai mare decat tine, te asigur.