| Mary_Rosse_1989 a întrebat:

buna... Ziua surori mele ( eu am 17, ea are 9 ) este aproape. Ea mi-a cerut un joc distractiv ( cu care se poate juca cu prietenii). Ea are Monopoly revolution si empire, saboteur si activity. Daca stiti un joc de acest gen puteti ( obtional ) sa imi spuneti de unde il pot cumpara? FUNDA! MULTUMESC

1 răspuns:
| Ely3434 a răspuns:

Hey :* Frumos gest happy pai... Sunt intr-o cutie, vreo 6 jocuri, se numesc 101 jocuri. Are in el si nu te supara frate, unul care trebuie sa dai cu zarul si daca pica pionul la un personaj bun, de duce mai departe, daca pica la unul rau, stai 1 tura si mai multe. Te poti duce intr- un magazin de jucarii. Sper ca te-am ajutat :* Fundita