| Fundă25 a întrebat:

TPU! Soseste vara. ce as putea face? Am 15 ani, sunt clasa a 8a. Pe la inceputul lui iulie termin cu tot cu scoala (examene + inscriere la noul liceu). M-am gandit sa-mi gasesc un job din acesta de vara. sau thinking Ce as putea face? Niste idei va rog!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LauriK_9092 a răspuns:

Da cumva estifata?laughinglaughing

| bogdy9696 a răspuns:

Traieste viata si recreeazate dupa atata invatat.Ce sa zic joacate jocuri online pe PC iesi la un fotbal mai du-te la o piscina in apropiere mai agheti o fata 2 chestii din astea tipic pentru orice baiat de varsta ta.