| ulykzz a întrebat:

tuturor! Vreau sa incerc sa devin o statuie vie, pentru cei care nu stiu statuie vie= persoana care sta /incearca sa stea nemiscata mai mult sau mai putin timp (fiecare cum poate). M-ar interesa spray-ul cu care se fac respectivele persoane pe corp cat si pe fata(auriu, alb, etc ) si daca trebuie sa merg la primarie pentru a inchiria spatiu!? Astept pareri. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| poppies a răspuns:

In Romania nu cred ca vei reusilaughing. Romanilor le mai trebuie putina cultura ca sa faci asta.Mergi in austria(viena, salzburg). Good luck!

| ulykzz explică:

Am vazut si in Romania, deci este posibil.
La ce sectiune ar trebui sa incadrez aceasta intrebare sa imi raspunda mai multa lume?