| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Zilele astea ma uitam la un serial, si mi-a venit o idee. Nu stiu exact cat de buna. In serial este un blog cancan, ca sa zic asa. Unde altii trimit sms, mail cu barfe. In orasul in care traiesc e micut, si zic ca ar merge acest gen de blog. Nu urmaresc sa fac bani, doar vreau sa imi umplu timpul cu ceva.
Autorul blogului sa fie anonim si pe site sa fie postat un numar, un mail si adresa de facebook. La aceste adrese sa trimita fiecare cate o barfa, o noutate.
Mi'e frica de mentalitatea romanului, "ba cine esti, ca sa ne intalnim. sa vezi ce bataie iti iei". chestii de genu. De asta autorul sa fie anonim.
Ar merge un blog de genu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Pitesti este facut un astfel de blog. cred ca nu ar fi nicio problema daca ai grija sa il tii cat mai ascuns si cand spui cuiva de el sa fie o persoana de incredere. Ideea din Gossip Girl este cu adevarat geniala... dar ai grija sa scrii despre niste persoane despre care se si merita sa postezi ceva. Apropo citeste si blogul meu www.nevricosi.wordpress.com are subiecte din lumea noastra. Sper sa iti fi fost de folos.

| Shr3dder a răspuns:

"Gossip Girl", se uita si sora mea si m-a intrebat si ea daca e o idee buna... Eu i-am zis ca este deci... (daca esti fata)

| Anisoara999998766 a răspuns:

Si daca ai fi baiat, ar fi o rusine?