| Nykoletta a întrebat:

Bunaa! deci am o problemica vreau sa-mi iau un caine bichon maltez si nu vor parinti in niciun fel si chip sa.l bag in casa vreau si eu niste argumente ceva avfantaje pentru acest caine sa ma lase sa.l tin in casa ajutorrrrrrr urgent happy multumesc!:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Black_Valy_1996 a răspuns:

Blana Bichon-ului Maltez necesita o ingrijire zilnica. Rasa de caine maltez prezinta o istorie lunga si deosebita. Fiind membru cu aspectul cel mai frapant al grupei raselor de jucarie, roba lor alba, lunga, atarnanda este posibil sa fie fost motivul pentru care a devenit favoritul Reginei Elizabeth I.