| Syphonaire a întrebat:

Bunaaaa TPU! Vreau sa va intreb ceva, dar raspundeti sincer, va place Pokemon? Ca as vrea sa imi iau un Nintendo DS cu jocul Pokemon Black sau White ori Heartgold ori Soulsilver ori Platinum. Fundaa!; 3

Răspuns Câştigător
| renee14 a răspuns:

Il ador.cand ma mai prinde mama uitandu-ma se ia de mine. zice ca eu nu mai sunt de pokemon.care este pokemon-ul meu preferat? de ce?

4 răspunsuri:
| ovy04 a răspuns:

Pokemon e cel mai fain anime si imi plac foarte mult jocurile cu Pokemon si eu am inceput recent sa joc Heartgold si iti recomand daca vrei un joc pokemon mai lung-te poti bate cu 16 arene din 2 regiuni

| xVladutzikux a răspuns:

Si mie imi place foarte mult il urmarec de and a aparut pacat ca u mai e si pe programele romanesti. Pokemonul meu preferat este charizard!

| paul188 a răspuns:

Painn daca vrei sa iti cumperi Nintendo DS e super, pokemon black and withe este conceput special pentru el si iti recomand sa il iei pe snivy cand vei incepe si pokemonul meu preferat este murkrow

| alexa_8689 a răspuns:

Pokemon e super... Daca te apuci de Black and White, iti sugerez sa il alegi pe Snivy sau pe Oshawott...Ei sunt foarte tari cand sunt la ultima evolutiehappy App Pokemonul meu Preferat e Dragonitehappy