| Podeanu_Violeta_1990 a întrebat:

Bunna TPU. Am o problema cu creditele pe imvu. De cate ori dau sa fac credite, imi da o eroare cand le accept [ cand le primesc dupa transfer] imi zice ceva de o eroare. nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati.ma. Daca nu se mai poate face nimic imi spuneti alte metode de a face credite in afara de meet me si email? Cu meet me era cel mai usor sad Multumesc.

1 răspuns:
| AndreeaPunct1370 a răspuns:

Poti sa-ti faci un cont nou, mie cel putin nu mi-a dat eroare niciodata, si joc de mult Imvu...