| Simmsii a întrebat:

Buns. as avea o intrebare. de ceva vreme sunt indragostita de un baiat. el ma iubeste pe mine si a inceput intr-o zi sa nu imi mai arate acest lucru. Si multe persoane neau facut sa ne desparte. Si am vrut sa il uit si am inceput sa stau cu un alt baiat desi nu vroiam pentru ca il iubbeam pe celalalt si a fost distrus cand a aflat. Asa ca i-am zis ca m-am despartit de el si incepem sa fim iar mai apropiati. Dar nu prea cred asta si as vrea sa aflu cum il pot recuceri reusind sa fiu iubita lui?sad Cum il pot face sa inteleaga ca il iubesc din toata inima?

Răspuns Câştigător
| Amity a răspuns:

Hmmm, tocmai tu ai zis că începeţi să fiţi mai apropiaţi thinking Dacă a fost distrus pe cum zici tu, înseamnă că şi el te iubeşte. Şi chestia cu recuceritul, eu zic să stai de vorbă cu el, să-i spui că îl iubeşti, să-l întrebi şi pe el ce sentimente are faţă de tine. Dacă ajungeţi la concluzia că puteţi fi iar împreuna, atunci e bine, dacă el zice că nu te mai iubeşte, ar trebui să începi să-l uiţi. Sper să fie bine pentru amândoi. Multă baftă!