| pithicot a întrebat:

Bwna...pentru cei care joaca ladypopular : sunt la nivelul 5 si si nu stiu cum sa joc jocul acela"Duelul de moda"... ce trebuie sa fac?thinking Fundaa:*

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut.sunt abia la nivelul 1.si nu pot sa trec peste flirt cu un baiat.imi zice ca nu e niciunul disponibil, si sa mai incerc o data si apoi cand mai dau o data imi zice ca sa revin maine (ceva de genu')plizz ajuta-ma

| Adredemesconf a răspuns:

Trebuie sa ghicesti miscarile computerului dupa indiciile care ti le da.
Bafta!

Te pup:*
pa, pa.

| Bilqux a răspuns:

Trebuie sa apesi pe patratelele alea unde crezi ca sunt pasii pentru pozitii nu ma prea pricep dar cred ca o sa gasesti tuwinking