| Mymymymmy a întrebat:

Ca sa fac ca sa nu ma plictisesc?
cele mai multe moduri si care imi plac primeste funda pe bunewinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Buna.Iti fac o lista:
-asculti muzica
-joci vreun joc
-vorbesti pe mess cu prietenii
-citesti ceva
-dansezi
-canti
-ii chemi pe prieteni la tine
-jucati adevar sau provocare
-jucati sultan
-jucati carti (poker,razboi,macaua,popa prostu)
-povestiti
-faceti glume
-spuneti bancuri
-va uitati la vreun film
-iesiti afara si va jucati cu mingea
-mergeti in oras(film,parc, inghetata ceva)
-faceti poze(sau filmulete)
Sau stai in casa, pur si simplu pe net laughing

5 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Sigur alex =) citesti o carte laughing

Cel mai bine ar fi, sa mergi la o discoteca sa te distrezi big grin

| Jko4r a răspuns:

Iesi la o plimbare pe afara cu prieteni sau la un suc, iesi cu bicicleta prin parc, citeste o carte...

| nameuser a răspuns:

Intru pe TPU, mai raspund la intrebari, mai citesc raspunsuri.
Citesc multe blogguri, mai ales de frumusete.
Conversez pe mess.
Imi sun cea mai buna prietena si radem pana adormimlaughing
Ascult muzica, dansez.
Ma joc jocuri d'alea de pe playfirst, ca expira dupa o ora. Si mai trece o ora...laughing
Depinde de ce-mi trece prin cap.

| nameuser a răspuns:

Ori ies cu prietenii,ori stau pe facebook,caut melodii noi,ma joc, mai intru pe TPU,postez pe blogul meu, ma uit pe alte blog-uri, ma uit la filme, dau cerere de prietenie baietilor frumosi de pe facebook, dar in general cand ma plictisesc ies cu prietenii.

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Iesi la o plimbare, te uiti la vreum film. ceva comedie, faci o mica party cu prietenii, sau o seara in pijama cu prietenile, multe ce poti face... Fii plina de viatawinking