| Barbie331 a întrebat:

Cam cat costa o consola WII?
Cea mai ieftina, apoi cea mai scumpa va rog sa scrieti.Am fost zilele trecute la o prietena de-a mea, si ne-am jucat ci WII-ul ei, si mi-a placut extrem de mult!
Am cautat asa pe internet dar nu prea am gasit, dar nici nu prea am avut rabdare.
Daca raspundeti la aceasta intrebare, cei care au WII sa spuna cat a costat al lor si apoi ce stie el cat costa aletele.
Cei care nu au, scrieti va rog si cautai daca vreti, dar:
! Mare ATENTIE! NU VREAU WII DE PE INTRENET CAUTAT, VREU IN MAGAZIN ADEVARAT, DOAR SI NUMAI IN BUCURESTI!
Si va rog sa imi spuneti si cum am mentionat mai sus, mai intai ce stiti de la cel mai ieftin, si apoi cel mai scump cat costa.
Funda!

Răspuns Câştigător
| capisci a răspuns:

850 - Alb, simplu. 1050 -> negru, cu o componenta (WiiMotion+) si un joc in plus.

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pretul 759. 25-1200, locul REAL hypermarket, oferta NO EXISTA

| sabatuzs a răspuns:

Sunteti mari prafeti
uite baietas aici link cu wii de 552 lei negru sau alb si are 2 jocuri si wii motion plushttp://www.amazon.com/gp/product/B0045F8QDE/ref=s9_simh_gw_p63_d0_i1? pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0A38707TP6FC1HWR12QH&pf_rd_t=101&pf_rd_p=470938631&pf_rd_i=507846

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau sunt aida si stiu unde poti gesi Wii. poti gasi la media galaxi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai prea multe pretentii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti dai comanda sau sa mergi la:MediaGalaxy, Real, HyperMarket.Eu am dat pe WII-ul meu 450Euro, adica 18milioane si ceva 19. fundita?big grin

| Bixx a răspuns:

Pretul 759. 25-1200, locul REAL hypermarket, oferta NO EXISTA