| bkb300 a întrebat:

Cam cat costa un mouse?

16 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Putin. intre 5-10 lei daca vrei unu normal, si mai mult daca vrei d'ala prea performant cu nu stiu cate butoane pe el

| iFollowRivers a răspuns:

Intre 40-150 lei...depinde de calitate, magazin, firma

| 이벨 a răspuns:

Destul de ieftin. Sunt si la 20 dar si la 50 de lei. Depinde de calitate happy

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Unul normal cu mufa usb si cu laser (nu cu bila) e in jur de vreo 20 lei.

| wizopo a răspuns:

Eu am dat 5 lei pe unu cu laser si ma tine de vreo 2 ani. ps : nu e second hand

| XxXFBIXxX a răspuns:

Salut pai depinde ce fel de mouse. Daca iti iei din ala pe senzor costa cam 50-70 lei, iar daca iti iei din ala pe cablu 20-34 lei

| KingJulien a răspuns:

Intre 36-47 lei cam asa depinde firma care o iei ia asta http://www.indecis.ro/preturi_Mausi-75.html

| Sburatorul a răspuns:

Eu am dat 26 de lei pe un A4TECH. Il am de 3 ani, merge fara probleme. I s-a luat si vopseaua de pe butonul stang laughing. E optic, cu fir. Nu le suport pe cele fara fir deoarece te lasa bateria cand ti-e lumea mai draga.

| AlexandraM776 a răspuns:

Aproximativ 16-17 lei

| goejoy a răspuns:

Cat sase cai frumosi laughing

| CatalinCordea a răspuns:

Depinde,de pe la 50lei pana la 200lei

| Casutanta a răspuns:

Depinde de la 15 lei pana 200 de lei

| legallyblonde a răspuns:

Mouse poti sa gasesti si la 10 lei, si la 200 de lei si chiar mai mult. Depinde ce vrei, cat de performant e, firma si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 11 pana la 2.393, 27 RON.
http://www.pcgarage.ro/mouse/

| nicusor5 a răspuns:

Intra pe neuron.md si o sa vezi...

| Minitrex_Sabaudo_1999 a răspuns:

Ar costa cam intre 10 lei pana la 250 depinde cat de bun e al meu a costat cam 10 lire adica 40 lei