| AnAnGeLWiThOuTnAmE a întrebat:

Cam cat costa un mouse fara fir?

Răspuns Câştigător
| quartz1999 a răspuns:

Depinde,unul mic de laptop este cam 50-60 lei, iar unul mai mare si mai bun este intre 70-100 lei. Funda?

12 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

In functie de brand anul aparitiei si performante
arunca un ochi pe eMAG sa iti faci o idee

| FerLin a răspuns:

Ca pret gasesti undeva intre 50 - 100 cu aproximatie, nu stiu sigur, dar nu iti recomand mouse wireless. Daca vrei sa joci ceva shotere sau jocuri de precizie cu mouseul, ai sa ai batai de cap dupa ce slabesc bateriile.
Daca totusi insisti sa-ti iei, atunci te sfatuiesc sa-ti iei in loc de baterii doua perechi de acumulatori cu incarcator. E o investitie dar e prima si ultima, altfel vei fi nevoit sa tot cumperi baterii daca folosesti mult mouseul. Numai bine!

| 1Q a răspuns:

50 de lei acu cativa ani era mai scump insa acu e ieftin se poate gasi si al 20-30 de lei daca ai noroc

| DanAmarandei a răspuns:

Cca 30 ron Logitech. si vreo 10 ron niste baterii bune.

| FankyGen a răspuns:

50 lei

| lebek01 a răspuns:

Iti sugerez sa nu iti cumperi...

| AnAnGeLWiThOuTnAmE explică (pentru lebek01):

De ce?

| lebek01 a răspuns (pentru AnAnGeLWiThOuTnAmE):

Eu am avut probleme, ma plictiseam sa schimb bateriile, comanda prea slaba ...acum zace faramat nu stiu pe unde...

| Lulu96 a răspuns:

Eu am mouse fara fir. Cu wireless. Am dat pe el in jur de 50 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Cauta pe PCGarage.ro

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| nunushka a răspuns:

30 lei daca ai noroc.