| AnemonaP a întrebat:

Cand am menstruatie cum pot face la scoala sa uit delucru sa uit de lucrul asta si sa ma distrez?

2 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Daca esti la inceput, primele luni, intr-adevar e putin dificila starea pana te vei obisnui.Incearca sa te gandesti la lucruri care te-ar relaxa, in pauze iesi afara la aer si te vei simti mult mai bine.Si mie imi era f greu(mai ales prima zi)dar intre timp m-am obisnuit cu situatia.Incearca(daca nu ai dureri menstruale)sa nu te gandesti la asta, vb cu prietenele sau colegele tale si ele te-ar putea ajuta sa depasesti astfel de situatii.

| pwp a răspuns:

Ia un nurofen 400