| TeuuuTzzaTtTa a întrebat:

Cand ati pus o intrebare si aveti multe raspunsuri,,, 20% gresite si 80% corecte. nu va simtiti prost cand dati doar unuia fundita chiar daca mai erau multi cu raspunsuri corecte?

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Dai funda celui mai bun raspuns iar vot raspunsurilor ce crezi ca te ajuta

| TheEvilCat a răspuns:

Da...ma simt aiurearolling on the floornu stiu, le iau in functie de cat de mult m-au ajutat si cat de bine am inteles eu raspunsul...dar uneori dupa aia ma gandesc "Trebuia sa-i dau celuilalt fundarolling on the floor"