| nikolettta a întrebat:

Cand aveti multe treburi pe care trebuie sa le faceti si nu aveti nici un chef cum faceti sa va motivati? Dati-mi si ceva citate motivationale? Ms

3 răspunsuri:
| An0nim_1112 a răspuns:

Te gandesti ca daca faci lucru pe care trebuie sa il faci acum mai tarziu esti liber/a si iti vine cheful...

| Anapoda a răspuns:

Gandeste-te ca nu le feci pentru altii ci pentru tine, fa tot ce poti iar Dumnezeu face restul.

| Fan7a a răspuns:

Gandeste-te doar ca risti ceva/cineva important pentru tine ca te motivezi ca sa ii ajuti...