| SherKan19 a întrebat:

Cand eram mic m-am uitat la un film, il aveam pe DVDbatting eyelashes, era CD original acum nu il mai gasesc pe Cd nu mai stiu ce scria, era dublat in romana, era cu un leu micut care mama lui murea parca si a gasit un LEU mare care la invatat sa se uite pe cer si la sfarsit mai tin minte doar k au facut revolta toate toate animalele si ia invins pe aia de vroiau sa ii prind
Stie candva cum se numea filmul nu este Lino King, stiu ff vine ca nu era cu timo si pumba straight face
Funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| elys09 a răspuns:

Regele junglei?

Răspuns utilizator avertizat