| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a întrebat:

Cand este ultimul episod din telenovela "Aurora"? Nu a fost, nu? Nu am mai putut urmari in ultima perioada asa ca nu mai stiu, daca a fost sau nu. Cei care urmariti, vreau un raspuns sigur!

2 răspunsuri:
| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ explică:

Ti-o acord, doar daca imi spui ce nr a avut episodul de aseara astfel pot sa-mi dau seama cand se va termina.

| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a răspuns:

Inca nu s-a terminat telenovela ernesto e la inchisoare vicky este in Italia a luat bunica ei si martin nu stie unde este si o cauta iti spun sa urmaresti acum este foarte fascinant funda plsssss