| zxzx a întrebat:

Cand incepe perioada reducerilor in mall-uri?

7 răspunsuri:
| justgabriela a răspuns:

Din cate stiu eu. ianuarie, februariebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a fost cam pe 17.si cred ca e in ianuarie prin austriabig grin

| OSCARtoons a răspuns:

A inceput de pa 20

| beautiful95 a răspuns:

Sunt reduceri de craciun acum dar dupa ce trece iarna vor fi reduceri la haine groase si tot ce a mai ramas si nu s-a vandut laughing

| alessia5158 a răspuns:

In ianuarie cand scade mult volumul vanzarilor--- reducerile, cred ca se vor mentine si in februarie, luna, considerata de comercianti, ca fiind la fel de slaba in vanzari ca si ianuarie.

| NickiMinaj a răspuns:

Peste vreo 3-4 saptamani tongue

| hailamall a răspuns:

Poti afla foarte usor cand incepe perioada reducerilor dar si cele mai recente promotii si evenimente pe www.hailaMall.ro