| valeeExpress a întrebat:

Cand incepe "Te cunosc de undeva 2" si cu cine?

Răspuns Câştigător
| Emmy125 a răspuns:

Incepe in toamna.
Iata ca filmarile pentru cel de-al doilea sezon sunt gata de start iar, pe langa cei patru fost concurenti Lora, CRBL, Jorge si Maria Buza, conform Cancan, in concurs intra patru artisti noi: Adrian Enache, Cristi de la Haiducii, Claudia Patrascanu, Lavinia Parva.
Prezentatorii sunt aceeasi. happy

2 răspunsuri:
| ℜëßëℓå a răspuns:

Va incepe in toamna, iar concurentii vor fi Lora, CRBL, Jorge si Maria Buza, conform Cancan, in concurs intra patru artisti noi: Adrian Enache, Cristi de la Haiducii, Claudia Patrascanu, Lavinia Parva, iar prezentatorii vor fi aceeasi: Alina Puscas si Cosmin Selesi. De juriu nu sunt sigura, dar cred ca sunt aceeasi.

| Emmy125 a răspuns:

Sau mai simplu poti sa te uiti tu pe site-ul asta: http://www.agentiadepresamondena.com/......de-undeva/