| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Cand incepe vacanta de Craciun/de iarna? Unii spun ca pe 22 iar altii ca pe 20...Deci...Cand incepe?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vacanta nu are o data anume fiecare scoala hotaraste care este singura zi de scoala de exemplu la mine 21 dar depinde de fiecare scoala intreaba directorul/area pentru cea mai concreta informatie

18 răspunsuri:
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Mie la scoala mi s-a spus ca Martia viitoare e ultima zi de sch!
Deci DE MIERCURI, DAR NU "MIERCURI"Poimaine... cealalta!
adica pe 22!
Concluzie:22big grin

| JeffHardyNumber1Fan a răspuns:

Pe 22

| StefanS a răspuns:

22.

| hannibal a răspuns:

Miercuri este prima zi de vacanta(22 decembrie), dar ei cred ca zic asa pentru ca luni si marti copii nu prea mai vin la scoala...

| WestSid3 a răspuns:

Deci mai mergem saptamana asta la scoala, iar din urmatoarea mergem luni si marti, miercuri deja e vacanta.
Marti, 21 decembrie e ultima zi! happy

| G a răspuns:

Miercurea viitoare, adica pe 22.

| dududragos a răspuns:

In 22, miercuri, ii deja vacanta la liceu.

| Alice180297 a răspuns:

Pe noi ne. a anuntat ca pe 21. Si o sa incepem pe 5 big grin. ( Constanta ) big grin

| xl0llip0px a răspuns:

Pai eu am auzit ca pe 25...nu stiu. poate e diferit la fiecare scoala straight face

| Tera a răspuns:

Vacanta incepe marti (22 decembrie) la terminarea ultimei ore de curs di ziua respectiva si se termina pe 4 ianuarie la ora 8 cand incepi prima ora de curs.

| Abcfunny a răspuns:

22 decembrie.

| diianna a răspuns:

22big grin

| XK a răspuns:

Pe 19winking cel putin la mine :d

| Alynutzaaa a răspuns:

Pe 22 pentru ca s`a hotarat sa nu pierdem nicio zi din pretioasele zile de scoala in 22 (miercurea) terminam scoala oficial pentru ca lunea si martzea sa facem orele, iar in 5 ianuarie incepem din nou pentru a continua zilele saptamanii : miercuri, joi, vineri!

Cica asa nu pierdem nimic! big grin Dar cine mai merge la scoala luni si marti? tongue

| A12NDRA a răspuns:

Aloo, nu va bagati daca nu sunteti la scoala, auzi ce prostie pe 22, si cum naiba pe 20, ce rost mai are sa mergem si luni.Pai ar trebui pe 21 dar poate ne lasa statul si terminam pe 17.

| NuConteazaCineSunt explică:

Luam vinerea asta vacantabig hug s-a facut sedinta pe scoala... pup
o sa am cu 2 zile in plus de vacanta fata de voitongue

| ioana5 a răspuns:

La ct pe 21 :p incepem pe 5

| FaraNume_7993 a răspuns:

La noi in scoala pe 21winking