| andreybos10_9880 a întrebat:

Cand intru in counter vad doar unelele litere si cifre nu toate dc? help plss

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Dezinstaleaza-l cu Revo Uninstaller Pro. Scaneaza si sterge toate fisierele, urmele CS-ului. Dai un restart, dupa ce revii il instalezi din nou si nu vei mai avea absolut nici o problema cu CS-ul.
Deasemenea daca nu ai un net foarte bun ai putea sa scrii astea in consola :
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
rate 25000
cl_rate 9999
Mai reduce din lag si poti sa te joci acceptabil.
Daca vrei sa schimbi arma de pe o mana pe ala folosind doar butonul de la mouse "scroll". Scrii asa in consola :
bind mwheelup "cl_righthand 1"

bind mwheeldown "cl_righthand 0"

Succes!

4 răspunsuri:
| andreybos10_9880 explică:

Ms Haineken

| andreybos10_9880 explică:

Ma da eu aveam vreo 4 countere le-am sters pe toate lasa id tau de mess