| TiBeRiu_2883 a întrebat:

Cand intru in sa-mp mi se vede imaginea alba si apoi e ca si cum as intra in single player si imi da o eroare cu report crash.De ce? Prima data mi-a trebuit un fisier care l-am pus in folderul unde era instalat jocu si mi-a mers.Imi poate zice cineva ce are sau sa-mi dea acel fisier?

2 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Deci ceaa ce zici tu aici sunt simptome de crash= adica un fel de destroy la cs. Parerea mea e sa il dezinstalezi si sa il stergi de tot cu tot ce contine si instaleazal corect ai grijawinking funda pls

| Alex_Olteanu_1994 a răspuns:

Tiberiu 28883 eu am prb asta la samp