| CreepyCrow a întrebat:

Cand isi serbeaza ziua un om care e nascut pe 29 februarie? big grin

Răspuns Câştigător
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Eu am avut o colegă de liceu care este născută pe 29 februarie și își sărbătorea ziua și pe 28, dar acum depinde de persoană cum consideră că este mai bine.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dată la 4 ani! Și asta se întâmplă în anii bisecți.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

O face doar din 4 in 4 ani!

| waXonwaXoff a răspuns:

Iti raspuns cu o intrebare pusa de mine mai de mult:http://www.tpu.ro/......re-10-ani/
di4 in 4 ani dar poate si pe 28 februarie sau 1 martie. Oricum anii se aduna.

| waXonwaXoff a răspuns:

Dar dupa ce cresti te cam plictisesti de petreceri aniversare.

| ATHOS a răspuns:

O singura data la 4 ani!

| BlueBolty10 a răspuns:

Pai normal e din 4 in 4 ani, dar daca vrea poate s-o serbeze pe 27, 28 februarie, 1, 2 martie, depinde cum vrea.

| CreepyCrow explică:

Ce tanar o sa fielaughing

| LucianCV a răspuns:

Pai o poate serba pe 28 februarie sau pe 1 martie.Decat sa isi sebeze ziua odata la 4 ani...

| NoBoDy_9140 a răspuns:

E misto yos nascut pe 28februarie uff bine ca nu-s pe 29 :*

| stfnn a răspuns:

Dar ziua lui de nastere e in fiecare an chiar daca nu pica decat odata la 4 ani.

| biutzacool12 a răspuns:

Odata la 4 ani

| Angel_4453 a răspuns:

O face a doua zi sau cu o zi inainte.sau daca n o data la 4 ani... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ciudat. adica cum. de ex face clasa 1, 4 ani?