| Asasinnnn a întrebat:

Cand joc fotbal si ajung la penalty(in realitate) imi tremura picioarele mi-e frica sa nu ratez (cand ma joc cu colegi de 12 -13 ani din clasa de la mine) cum fac sa dau gol. Eu mereu dau pe langa sau pe centru un trebuie sa dau? dau funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| supergeniu a răspuns:

Concentreazate mai mult ...gandeste ca si cum ar fi un simplu joc.

3 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

Trebuie sa ai tupe si sa fii curajos gandeste-te la ceva frumos incearca sa dai cu spitzu cu varfu piciorului

| Rooby a răspuns:

Nu trebuie sa dai pe centru, pe colt jos cel mai eficientwinking dar trebuie sa dai tare si cu precizie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitativa un pic aici sa vedeti ce tare...http://liga.prosport.ro/echipa/steaua-6-6-6