| Cristian2003 a întrebat:

Cand la acces direct Simona anunta ca este un concurs spune ca putem castiga obiectul pus in joc daca scriem pe pagina lor cat credem noi ca meritam acel obiect vorbeste serios s-au castigatorul se decide prin tragere la sorti?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se castiga in functie de tragere la sort si uneori daca trimiti un mesaj convingator c de ce anume doresti acel obiect.
Acum mai depinde si de noroc..nu v ei putea afla pana nu iti pui norocul la incercare.
O SEARA BUNA SI MULT SUCCESwinking

| deeamaria a răspuns:

Pai ii o prostie, ea zice ca sa lasam mesaj. Ea va alege cel mai induiosator mesaj, adica minciunile lasate de toti aia care scru. Funda?

| Cristian2003 explică (pentru deeamaria):

Ai dreptate pentru ca o data un pusti de clasa a 6-a parca care spunea ca a castigat olimpiada de franceza si ca se va duce la Lion pentru un alt concurs, dar nici romana nu o stie si mi-a spus in fata ca a mintit

| Calvin199s5 a răspuns:

De ce ar vrea sa știe ce meritam noi și ce nu? E o prostie, câștigătorul este un prieten de-al lor... E vrăjeală curata.
FUNDA?