| AndruȘșca a întrebat:

Cand se deschide site-ul www.imved.com?
Am observat ca de doua zile nu se deschide.:|

Funda.

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Datorita sutelor de accesari ale site`ului acesta are un fel de politica : 2 zile este inchis dupa aceea este deschis 12 ore incepand de seara pana dimineata.
Ultima dată când am deschis IMVed a fost la 10:40 (GMT -1) La data de 2/4/2011
Ultima dată cand am închis IMVed a fost la 4:24 (GMT -1) La data de 3/4/2011
---> eu de aici imi dau seama ca ar fi posibil ca maine seara sa se deschida; ora nu o stiu exact dar fii pe faza.
bafta!

1 răspuns:
| DouaPuncteIcs_6421 a răspuns:

Buna...`! Nici asta-i, in 29 mai 2011 nu este deschis imved, e ce?sad