| deanSupernaturalJensenBeautifulManTHEbEST a întrebat:

Cand se incepe anul scolar 2011-2012 unii zic 1 septembrie altii 12 pana la urma cand se incepe?

21 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

12 septembrie

| hummer24 a răspuns:

Pe 12 incepewinking

| Alice1122 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| summertime a răspuns:

Incepe pe 12 septembrie.Mi-a zis proful de mate.

| Me_3490 a răspuns:

Pe 12 septembrie

| crisbebe a răspuns:

12 septembrie nu are cum pe 1 pentru ca ar pica joia si astia nu incep scoala in cursul saptamanii decat lunea ca de aia incepem pe 12 ca pica lunea cum a picat 13 anum trecut ca sti daca e vorba sa incepem scoala in cursul saptamanii nu o incepem dar daca e vorba sa luam vacanta in cursul saptamani luam ca se poate sa ne dea vacanta mai devreme?

| Adrianetc a răspuns:

12 sept

| Annapro a răspuns:

Pe 12 septembrie, iti spun sigur happy

| Darkmind a răspuns:

12 cade lunea in mod normal ar incepe pe 15 da cade joia asa ca pe 12, 1 septembrie e prea devreme si nu are nici o legatura.

| zuzulina78 a răspuns:

Incepe pe 12 septembrie sigurwinking (fundita?batting eyelashes)

| XxAlexandruxX a răspuns:

Eu stiu ca 12 septembrie pentru-ca 15 cade intr-o joi si 12 cade luni

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Întrebare pusă a nu ştiu câta oară.*
ANUL ŞCOLAR 2011-2012 începe în 12 septembrie 2011!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 12 septembrietongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 1 sept. pentru. profi si pe 12(luni)la elevi.

| Vio199 a răspuns:

Buna. Crede`ma sunt 100% sigura ca o sa inceapa pe 12 ptc. atuncea e chiar luni deci incepe cu prima zi, 1 septembrie se nimereste joi...asta nu e normal ce sa facem 2 zile la scoala si apoi weekend// in 12 se incept te asigur atuncea ma duc si eu daca e ceva lipsim amandoilaughing glm. e sigur in 12 kiss

| Marin46 a răspuns:

Stai linistit/a laughing ca incepe pe 12

| AdeElLl a răspuns:

12 septembrie sigur

| pysycutza20 a răspuns:

Anul scolar 2011-2012 incepe pe 12 septembrie.
este aprobat lucrul asta de minister.
daca nu esti sigura, intreaba-ti diriginta/dirigintele

fundita?

| Izzzi a răspuns:

12 septembrie.happy.

| mihaela_8755 a răspuns:

Anul scolar 2011-2012 incepe cu siguranta pe 12septembrie sunt convinsa...ai incredere in mine

| SnAKeEyes a răspuns:

Scoala se incepe pe 12 septembrie!