| neUtilizator a întrebat:

Cand sunteti tristi, pe voi ce va inveseleste?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Cateodata in momentele de tristete nu vreau sa ma inveselesc, e bine sa respecti momentele de tristete, sa meditezi asupra lor si indiferent de motivul lor sa iti faci un timp pentru tine, pentru a dapana amintiri, a-ti recapata fortele...va trece de la sine, si te vei inveseli cand va fi momentul.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Muzica si prietenii. Cand stiu ca o persoana tine la mine si incearca sa ma faca sa ma simt mai bine.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Uneori e normal sa fii trist, nu poti fi vesel mereu, e normal sa fii sincer cu tine insuti si fiecare stare prin care treci te poate ajuta la un echilibru general. Alteori nu-ti permiti si atunci mai bine reprimi gandurile respective, pentru moment, atunci cand stii ca acele ganduri te vor intrista. In general orice iti distrage atentia de la gandurile tale iti poate schimba starea de spirit. Poate fi o melodie, un prieten, efort fizic, ceva ce trebuie sa faci, o gluma, un dialog.

| marya a răspuns:

Muzica
mai ales melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=fJiECh6UwhQ

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Pe mine ma inveselesc raspunsurile idioate de pe TPUrolling on the floor

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut happy
Pe mine, sincer ma inveseleste catelul meu... nu pot fi suparata cand e ea langa mine big grin

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Mai multe lucruriwinking
Muzica, ceva sau cineva amuzant. O persoana care sa incerce sa ma faca sa ma simt mai bine.

| Rapperiţa a răspuns:

Muzica si amintirile day dreaming

| ilie a răspuns:

Un gand bun o speranta de la creeatorul nostru si faptul ca stie cineva ca sunt trist ma face sa gandesc mai pozitiv.

| anusca22 a răspuns:

Amintirile muzica amicii